Załóż najpiękniejszy instagram koński!

Instagram to kanał, dzięki któremu możemy pokazać nasze najpiękniejsze zdjęcia. Widzą jenie tylko osoby z naszej okolicy lub nasi znajomi. Instagram to potężne narzędzie, które pozwala nam na nawiązanie kontaktu z osobami nawet zza oceanu. Koniarze z całego świata dodają swoje zdjęcia, które zobaczyć mogą wytrawni foto – specjaliści, jeźdźcy i hodowcy koni.

Zasada jest prosta – należy znaleźć zasięgowe hashtagi, opisać krótko zdjęcie i wstawić swoje dzieło. Oczywiście im lepsze, tym z pewnością więcej osób polubi je. Dodatkowo zdjęcia można obrabiać filtrami. Zdjęcie może dostać od nas więcej temperatury, możemy uwidocznić fakturę materiałów na zdjęciu, przyciemnić nieco jego rogi, wyostrzyć je lub rozmyć tło. Wszystko to sprowadza się do stworzenia pięknego obrazka, które poruszy wyobraźnię i zbierze zasięg.

W czasie, gdy właściciel kanału na Instagramie ustawia obiekty do zdjęcia i wykonuje tysiące powtórzeń w celu uchwycenia najlepszego kadru, biznes zaczyna się kręcić. Firmy, które produkują ubrania dla jeźdźców, pasze dla koni, suplementy, siodła, ogłowia i wiele innych przydatnych rzeczy, przeglądają kanały wypatrując najzdolniejszych twórców. Przykładowo wartościowe wpisy mogą wygenerować zdjęcia koni jedzących paszę. Moe być to na przykład nasze Subli z www.sublipolska.pl To do nich potem się odzywają, planują z nimi akcje promocyjne i na końcu oddają swoje markowe rzeczy lub płacą za pokazanie się u instagramera. Jak się okazuje sporo osób robi na tym świetny biznes, niespecjalnie posiadając skomplikowane studia lub doświadczenie. Wystarczy nieco wyczucia, zmysł artystyczny i dobre wyczucie swoich odbiorców. Jeśli polubią cię i będą niecierpliwie wypatrywać nowości na twoim kanale, to możesz być pewny, że wkrótce jakaś marka będzie chciała nawiązać z tobą współpracę.

Oto lista ciekawych końskich instagramów:

Insragram koński: https://www.instagram.com/laura_spuhler/

Insragram koński: https://www.instagram.com/thatprettypinto/

Insragram koński: https://www.instagram.com/ninaguikingphotography/

Insragram koński: https://www.instagram.com/acu_lavandeira/

Insragram koński: https://www.instagram.com/the_equine_boutique/

Jeśli posiadasz kanał na instagramie to koniecznie udzielaj się także pod innymi profilami. Komentuj i lajkuj. Ale nigdy nie rób tego hurtowo! Możesz dostać bana i zamiast powiększać zasięg swoich treści znacznie je ukrócisz.

On 25-03-2019 0 441

Zostaw komentarz